معرفی سایت صاحیبیندن در کشور ترکیه www.sahibinden.com

سایت صاحبیندن در حال حاضر بزرگترین شبکه اینترنتی خرید و فروش در دنیای مجازی کشور ترکیه می باشد .
در این سایت فروشنده و ارایه دهنده خدمات، امکان نمایش محصول خود و یافتن مشتری را پیدا میکنند .
برای خرید و اجاره خانه و اتومبیل هم سایت صاحیبیندن مرجع مناسبی بشمار میرود
مزایا و امتیازات سایت صاحیبیندن :
حجم بالای محصولات ارایه شده و تنوع یکی از مزایای سایت میباشد . بعنوان مثال با مشخص کردن شهر و محله در این سایت اطلاعات صدها ملک برای فروش و اجاره ظاهر می شود و بازدید کننده سایت صاحیبیندن از متوسط قیمت خرید و اجاره در آن محله مطلع میشود .
این سایت محدود به شهر و استان خاصی از ترکیه نمی باشد و کل ترکیه را پوشش می دهد بعنوان مثال بازدید کننده میتواند از شرایط و قیمت ملک در شهر دیاربکر یا وان ترکیه اطلاع یابد .
سایت دارای اپلیکیشن رایگان در اپل استور و پلی استور میباشد و براحتی در گوشی تلفن همراه نصب میشود .
ایرادات و نواقص سایت صاحیبیندن :
این سایت به زبان ترکی میباشد و بازدید کننده باید مسلط به زبان ترکی استانبولی می باشد
هیچ نظارتی بر مشخصات و قیمتهای گذاشته شده در این سایت وجود ندارد و مثلا برخی املاکیها با گذاشتن املاک با قیمتهای غیر واقعی سعی در جذب مخاطب دارند . مثلا یک املاکی با گذاشتن یک خانه شیک و نوساز با نصف قیمت روز در سایت صاحیبیندن سعی در کشاندن مشتری به دفتر املاک خود و ترغیب ایشان به خرید سایر املاک می نماید .
در این سایت نظارتی بر هویت و صلاحیت آگهی دهنده انجام نمی شود و امکان دارد مثلا یک مستاجر خانه اجاره شده خود را برای فروش آگهی کند!!!! و یا اینکه اتومبیل یا لوازم خانگی مسروقه برای فروش در این سایت عرضه شود .
توصیه کارشناسان شرکت مشاوره رز بازدید از این سایت جهت بالا بردن اطلاعات و بررسی قیمت محصولات در کشور ترکیه می باشد . بعنوان مثال با مطالعه قیمت انواع مدل اتومبیلها عیار قیمت برای بازدید کننده مشخص میگردد ولی کنترل مدارک هویتی و مالکیتی ، امضای هر برگه تعهد آور یا پرداخت هر مبلغی با حضور یک مشاور مطلع انجام شود .

لینک سایت صاحبیندن : www.sahibinden.com