درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره ما

شرایط سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی منطقه خاورمیانه و ارتقای اقتصادی و امنیتی کشور ترکیه در سالهای اخیر موجب افزایش آمار متقاضیان مهاجرت به کشور ترکیه گردیده و در این میان تمایل اتباع کشورهای فارسی زبان همچون ایران، افغانستان، تاجیکستان و … نبز مستثنی نمی باشند.
سهولت ورود و عدم نیاز به روادید (ویزا)، بافت فرهنگی و تاریخی نسبتا مشترک، روابط تجاری قوی دو طرفه و مناطق توریستی همگی از عواملی است که زندگی و مهاجرت به ترکیه را به عنوان اولین مقصد اتباع سایر کشورها بدل کرده است.
نکته حائز اهمیت در هر مهاجرتی بحث تطبیق و سازگاری با شرایط جدید و شروع زندگی نو در مقصد است. کشور ترکیه از کشورهایی است که خوشبختانه قانون در آن بسیار بهتر از سایر کشورهای همطراز و خصوصا همسایه رعایت میشود و فساد اداری کمتری در آن دیده میشود. بهمین دلیل همواره میتوان اطمینان داشت اگر به قانون مراجعه کنید و سعی داشته باشید تا از آن تخطی نکنید، نه تنها به راحتی و سرعت میتوانید خود را با شرایط زندگی در این کشور سازگار کنید بلکه از بسیار از امتیازات و امکانات کمتر گفته شده نیز میتوانید بهره مند شوید.

املاک ترکیه - Emlak.ir

املاک ترکیه – Emlak.ir
راهنمای فارسی زبانان در ترکیه

ابتدای تاسیس گروه خدمات مشاوره رز به حضور مهندس سهیل نوروزی در اوایل سال ۲۰۱۱ در ترکیه برمیگردد. پس از حضور ایشان در ترکیه و همکاری با چند شرکت ساختمانی که در زمینه خرید و فروش املاک در ترکیه و خصوصا در استانبول فعالیت میکردند، به مشکلات و مصائب خارجیان خصوصا فارسی زبانان در ورود به کشور ترکیه چه به قصد خرید ملک و چه به قصد مهاجرت برای کاری و زندگی پی بردند. برهمین اساس و برای تسهیل در آگاهی رسانی به هموطنان اقدام به راه اندازی وبسایت املاک ترکیه نمودند، تا از این طریق به تشریح و اطلاع رسانی قوانین و مقررات خرید ملک و سایر جنبه های زندگی در ترکیه بپردازند. در مرحله بعد نیز اطلاعات بیشتر درخصوص پروژه های موجود در استانبول و شهرهای مورد علاقه فارسی زبانان برای خرید ملک پرداخته و توانستند با تعدادی از پروژه ها بصورت مستقیم وارد مذاکره برای اخذ نمایندگی فروش شوند.

خدمات مشاوره رز - Rose Consultancuy Co

مشاوره زندگی در ترکیه

اوایل سال ۲۰۱۴ و باتوجه به استقبال خوب هموطنان از وب سایت و نیز شناخت کافی شرکتها و پروژه های مستقر در منطقه بیلیکدوزو (Beylıkduzu) که دفتر مرکزی مجموعه در آنجا قرار داشت، برای رسمی شدن فعالیت شرکت و نیز امکان ایجاد ارتباطات رسمی و عقد قرارداد مستقیم با پروژه ها و شرکتهای ساختمانی و همچنین کسب اعتبار برای پیگیری امور اقامتی، تحصیلی و حقوقی هموطنان ایرانی، فارس زبانان و مشتریان مجموعه پس از طی روال قانونی و اداری و اخذ مجوزهای لازم مجموعه رُز به صورت رسمی با شماره ثبت ۹۳۱۶۱۰ در اتاق بازرگانی استانبول و شماره مالیاتی ۷۳۵۰۸۰۷۰۰۶ از وزارت دارائی ترکیه جهت ارائه مشاوره و ارائه اطلاعات موثق به متقاضیان اخذ اقامت، ثبت شرکت، خرید املاک، تحصیل و کار در ترکیه تاسیس گردید.
همینک شرکت رُز، با ارائه سرویسها و خدمات مرتبط با زندگی در ترکیه فعال بوده و در حال گسترش دامنه قعالیتهای خود و همچنین تسهیل امکان ارتباط متقاضیان مهاجرت و زندگی به ترکیه میباشد و برای تحقق این امر اقدام به برپایی دفاتر نمایندگی در ایران و سایر شهرهای ترکیه بصورت تاسیس و یا همکاری مشروط نموده است. لیست دفاتر و نحوه تماس با آنها را میتوانید در صفحه تماس با ما مشاهده کنید.

تاییدیه آنلاین مدرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست